Hakkımızda

Firmamız 20.11.2018 yılında3 kardeş tarafından kurularak inşaat sektöründe yer almaya başlamıştır . Konu ve ölçeği ne olursa olsun , her türlü mimari ve mühendislik konularını kendi bağlamı içerisinde ele alan ve o bağlam içerisindeyenilikçi,fonksiyonel,ekonomik,çevreye duyarlı tasarımve mühendislikve modern mimari anlayışıyla yaklaşmayı ilke edinmiş,tüm taahhüt işlerini kaliteden ödün vermeden yerine getirmekte olan bir kurumdur.

Firmamız“ devamlı kalite “ prensibinden ödün vermeden her türlü konut ve toplu konut , iş merkezi ,kamu yönetim binaları ,sağlık yapıları ,eğitim yapıları ve spor tesisleri ve bunlara ait alt yapı çalışmalarının gerekli arazi temini ,proje tasarımı , inşaat ve taahhütü , finansmanını üstlenerek her geçen gün artan tecrübesiyle inşaat sektöründe yer almaktadır.

Hedefimiz,çağın gereklerine uygun, modern, sağlam ve kalıcı eserlere imza atmaktır.Biz; 1999 Düzce depremi sonrası oluşan ”Dayanaklı Türkiye İnşa Etmek” anlayışının temelinde, herkesin bir avuç harcı bulunmalı diye düşünüyoruz.

Vizyon

Dünya genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.

Misyon

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak ,tüm bunları gerçekleştirirken, TUNÇ GROUP çalışanlarının kariyer gelişimine yardımcı olmak.

Yönetim Kadrosu

 

EZGİ TUNÇ
Şirket Müdürü

Çağdaş Tunç
Mimar ve şirket ortağı

Yusuf Tunç
Mimar ve şirket ortağı